Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy megy a jelentkezés az...

Hogy megy a jelentkezés az Adyligeti szakközépbe?

Figyelt kérdés
2017 májusában teszem le az érettségit. Elvileg februárban lehet jelentkezni a felvételire, de akkor még nem lesz meg az érettségim...Várnom kell a következő februárig???
2016. febr. 28. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Máshogy kell szakmára jelentkezni, mint középiskolába...
2016. febr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A végzősök mindig februàrban jelentkeznek és májusban érettségiznek, a jelentkezéshez nem kell az érettségi, azt az eredményt később adod hozzá. Olvasgasd a felvi.hu-t, ott mindent megtalálsz erről.
2016. febr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocs, most esett le, hogy nem egyetemre akarsz jelentkezni. Nekem az osztálytársam idén jelentkezik Adyligetre (végzősök vagyunk), pedig még neki sincs érettségije, szóval nem hiszem, hogy várnod kéne.


(Előző voltam)

2016. febr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utólag kell beküldeni ilyenkor az érettségidet. Meg van adva egy időpont, akkorra.
2016. márc. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nyafii002 ***** válasza:

Február 15.-ig van a jeletkezési határidő.!

Ami az időpont útan érkezik jeletkezés, már nem fogadják el.

És nyugodtan jeletkezhetsz.! Értelem szerűen az érettségi bizid hitelesített fénymásolatát nem kell elküldeni..

Ezt majd utolag kell bemutatod.


Idén én is jeletkezek. :)

Sok sikert :)

2017. jan. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Idén végzek, sok sikert hozzá.
2017. jan. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!