Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Programtervező informatikus...

Programtervező informatikus ELTE, vagy mérnökinformatikus Győr Széchenyi István Egyetem? Melyikkel járnék jobban?

Figyelt kérdés
2016. márc. 3. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Két különböző szak, neked kell tudnod, mit is csinálnál később.
2016. márc. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De elvileg mindkettő nagyon hasonló. Amúgy nem is ertem mi a kulonbseg. Annyit tudok hogy prog.terven nincs fizika. És tobb a matek.
2016. márc. 3. 18:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a mintatantervet.
2016. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha teljesen 50-50% és abszolút nem tudsz dönteni, akkor azért én hozzátenném, hogy Győrben elég sok köcsög tanár van az egyetemen, és nem tudom a 4 félévnyi testnevelés során még mindig előírják-e a kötelező sportokat, pl. kötelező úszás, de ha nem tudsz választani, én inkább ELTE-re mennék.
2016. márc. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

ELTE, mert csak 3 éves. Budapesten van, sokkal jobb elhelyezkedési lehetőség, sokkal jobb gyakornoki lehetőség. Nem is, hogy sokkal jobb, inkább összehasonlíthatatlanul jobb. Érted. Ott van minden ami számít, Győr szép meg minden, de ott semmi sincs.

Ennyi, ne gondolkodj, felesleges, menj ELTE-re.

2016. márc. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Széchenyin tanulok, igaz, más szakon.


Menj inkább az ELTE-re.

Főleg azért, amit #5 leírt.

2016. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!