Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek pszichológiára...

Szerintetek pszichológiára (levelezőre) idén mennyi lesz a ponthatár?

Figyelt kérdés

SZTE, DE, és PTE írtam be, úgyhogy leginkább ezek érdekelnek.

Pontjaimat duplázni akarom, korábban már érettségiztem, a magyarom 80% lett, most újra emeletezek bioszból, hogy magasabb legyen a pontom.

Nehéz elérni 95%-ot kb? :S mert így is nagyon neccesnek találom..

Tudom hülye kérdés, előre nem lehet tudni, csak annyira izgulok.. Hátha valaki mond valami biztatót, akár saját tapasztalatot :D



2016. márc. 4. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Minimum ugye 435, ha államilag támogatottat kérdezed. Szerintem ennél nem fog feljebb menni. (Ez a központi, előre meghúzúzott minimum: [link] )
2016. márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Költségtérítéses + levelező..az úgy tudom kevesebb.Ahogy nézegettem a ponthatárokat annó olyan 390-400 között volt. Remélem idén nem lesz magas:(
2016. márc. 4. 12:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Költségtéritésesre ennél biztos levesebb lesz, de megjósolni nem lehet.
2016. márc. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!