Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 8. as vagyok,4,2-es átlagom...

8. as vagyok,4,2-es átlagom volt félévkor és a Jurisich Miklós Gimnáziumba szeretnék biológia-kémiára menni. Mostani rangsorban 38. vagyok, de azt hiszem 16 embert vesznek fel, van még esélyem?

Figyelt kérdés
Ez még nem az ideiglenes rangsor, mert az csak áprilisban teszik nyilvánosságra. Első helyen jelöltem meg.

2016. márc. 4. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Név nélkül irom, de van 1 kis kapu. Testvéremet nem vették fel szaközépbe anno gyenge tnauló volt, de imsertem az akkori igazgató helyetest, felhivtam és azt mondta adjunk be pótjelenkezést, mert oda 90 főt vettek fel, és mindig hagynak rá 4-5 üres helyet. Beadtuk és lám felvették így. Tehát ennek a pótjelenkezésnek érdeklődj utána, hátha ott is van ilyen.
2016. márc. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

El vagy tévedve, az ideiglenes rangsort rakták ki most és a VÉGSŐT teszik majd ki áprilisban :)

2 évvel ezelőtt erre a szakra 44. volt az ideiglenes rangsorban az utolsó felvett, tavaly pedig 35.


Azt mondom, ez picit kétesélyes, de reménykedjünk, hogy be fogsz kerülni :)

Ha esetleg csak 1-2 hellyel maradsz le, a fellebbezést ajánlom, mert azzal is fel szoktak venni még pluszban 2-3 embert. :)

2016. márc. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
73%

Sziaa

Én angol németen 34. vagyok szóval lehet osztálytársak leszünk :D

2016. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő, Uuuh az jó lenne :D :D
2016. márc. 12. 20:18
 5/5 anonim válasza:
Felvettek?
2016. ápr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!