Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » PROGRAMOZÓ (JAVA, C++, C#,...

PROGRAMOZÓ (JAVA, C++, C#, ABAP) szóval programozó szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs hol tanuljak tovább.Nem tudom érdemes egyetemre menni vagy anélkül is meglehet tanulni? számítástechnikai szakközépiskola is elég ?de az mi is valójában nem értem légyszíves valaki magyarázza el.

2016. márc. 6. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

szakközépiskola egyenlő a nullával

egyetemre kell menned.

2016. márc. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De oda nem könnyü bejutni és nem vagyok valami jó matekból az algebra megy de a mértan---
2016. márc. 6. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem válassz mást hogyha nem megy a matek. Én megszívtam vele, egyetemről kb 95% kibukik mivel olyan kemény a matek + van még 1-2 szórótantárgy amik matek mellett durva logikát + memóriát igényelnek. (Szerezd meg a számítógép architektúrák nevezetű könyvet és lapozz bele :D. -neten fent van-)

Megtanulni meg lehet könyvekből stb, de minél szarabb valaki matekból annál kisebb az esélye hogy normális állást fog kapni. Ha most elkezded tanulni, és folyamatosan tanulod a 4 év alatt akkor lehet hogy lesz esélyed egyetem nélkül is munkát találni, de ehhez napi 1-2-4 óra programozás kellene minimum.

2016. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!