Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mit válasszak?...

Szerintetek mit válasszak? Kölcsey vagy Boronkay?

Figyelt kérdés
A pesti Kölcseyben francia-magyar kny-re jelentkeztem, az ideiglenes rangsorban 256./86. lettem (68 főt vesznek fel), a váci Boronkayban angol-magyar kny-re jelentkeztem, a rangsorban 197./49. lettem (34-et vesznek fel) és most még van egy olyan lehetőség, hogy meg lehet változtatni az iskolák sorrendjét. Mit javasoltok?

2016. márc. 9. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Húha, hát ég és föld a kettő. Szerintem előbb döntsd el, hogy melyik nyelvet akarod inkább tanulni. A Boronkayban erősebbek a természettudományos tárgyak, míg a Kölcseyben inkább a humán tárgyak, illetve természetesen a nyelvek. És vedd figyelembe, hogy a Boronkay ugye szakközép is.

A közösség szerintem a Kölcseyben jobb, ott több diákprogram van.

2016. márc. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En csak a Kolcseyrol hallottam de nagyon jokat. Allitolag jo a kozosseg es mondjuk egy kozepesen eros vagy kozepes iskolak koze tartozik de akiket mind ismerek imadtak odajarni!☺
2016. márc. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Boronkay-ba járok és imádom! A közösség, a programok (szecskaavató óriási :'DD), a tanárok, minden úgy tökéletes ahogy van, tényleg csak jó dolgokat tudok mondani.. :)) A Kölcsey-ről (teljesen elfogultság nélkül) nem hallottam jókat, gyenge a tanítás, bár a gyerekek tényleg kedvesek, segítőkészek (nyíltnapról tudom)
2016. márc. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, szívesen hallanék még információkat az iskolákról! :)
2016. márc. 13. 19:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Na melyiket raktad előre?
2016. márc. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A Boronkayt, de nem vettek fel. A Kölcseybe megyek franciára és örülök neki! :)
2016. ápr. 20. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!