Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi legyek? Agrármérnök vagy...

Mi legyek? Agrármérnök vagy valami más?

Figyelt kérdés
Mindig kitűnő is tanuló voltam, most pedig felvettek egy jó gimnáziumba. A szüleim szeretnék, hogy ügyvéd vagy közjegyző legyek, de én nem tudom magamat agy elképzelni. Engem a mezőgazdaság vonz. Nagyon szeretem az állatokat, a kertet. Attól féltenek, hogy nőként nem tudok majd munkát találni az agrárban. Véleményt szeretnék kérni a témáról.

2016. márc. 13. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kertész? Kerttervező, kertészmérnök, tájépítész?
2016. márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mezőgazdaságból mindig meg lehet élni, ha valóban magas szinten ért hozzá az ember. A környezettudományok szintén feljövőben vannak, különösen az agrárvonalon belül.
2016. márc. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne add fel az álmaidat! Én is ilyen jellegű szakra mentem az egyetemen pedig kb. annyi közöm volt előtte a földhöz, hogy jártam rajta de nem bántam meg. És engem is féltettek tőle a szüleim, de miután látták, hogy szeretem azután már másképp tekintettek rá. Egyébként meg előttem szólóval is egyet tudok érteni a mezőgazdaságból mindig meg lehet élni.
2016. máj. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A szüleim még abban reménykednek, hogy más pálya fog megtetszeni a gimi alatt, de én mindent meg szeretnék tenni az álmaim elérése érdekében. Azonban azt hallottuk, hogy a közelünkben lévő (kaposvári) agráregyetem nem valami jó, aki ott végez nem veszik fel sehova... MI hallottatok erről?
2016. máj. 11. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!