Melyik legyen? Piarista Gimnázium Kecskeméten vagy a budapesti Szent Margit Gimnázium?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezt nekem kell eldöntenem, de nem tudok választani. A bátyám a piárba jár,szóval ez előny lenne. Az a baj, hogy elég messze van és ha oda járnék akkor kollégistának kellene lennem. A Szt. Margitról meg mostanában nem hallok jókat. Ezért kérném ki a Ti véleményeteket. Főleg azoktól akik kapcsolatba kerültek valahogyan valamelyik iskolával. Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. márc. 15. 14:25
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én a Szent Margitba járók, szóval arról tudok véleményt mondani.

Regebben tenyleg elég rossz híre volt, hallottam én is, meg riogattak is vele, hogy még fogom bánni ha oda megyek. Nos, nem, nem bántam meg! :) szerintem szuper iskola, elég diákközpontú. Az egyetlen ami sokaknak hátrányt lehet iskolavalasztasnal, az az, hogy itt vannak szabályok, méghozzá elég kemények. De ha egyházi iskolában gondolkodsz, akkor feltételezem, hogy ezek nem fognak gondot jelenteni :)

Az oktatás is nagyon színvonalas, bár nem mondom, hogy egy Fazekas. Vannak erősebb iskolák is, mint a Margit, de rengeteg gyengébb is van...

A tanárok elég különbözőek. Van egy kevés bolond, de rajtuk jót lehet szórakozni :D De egyébként a többség rendes :)

A piaristarol is hallottam jókat, de azt annyira nem ismerem, úgyhogy nem tudom összehasonlítani a Margittal.

Dönts úgy, ahogy jónak látod, egy biztos,- Egyikkel sem tudsz melléfogni! ;)

Ha van még valami kérdésed, szívesen válaszolok.

Szép napot! :)

2016. márc. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát nem mondanám, hogy a margitban sznvonalas az oktatás. Nem egy pár hülye tanár van, hanem a nagy része a tanári karnak. Persze tisztelet a kivételnek, aki ott jó tanár, az tényleg jó tanár, de nincsenek sokan.
2016. jún. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!