Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az ELTE keleti nyelvek szakán...

Az ELTE keleti nyelvek szakán fel lehet venni két nyelvet? Hogy működik ez? Ha japánra megyek, fel tudom venni mellé a koreait? A nyelvórák tényleg angolul zajlanak?

Figyelt kérdés
Bocsánat a sok kérdésért, de nem értem :)

2016. márc. 16. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Fel tudod venni minornak a koreait, de nem ajánlom egyszerre a két keleti nyelvet. Egy is elég nehéz, ha igazán magas szinten akarod művelni a japánt, akkor szerintem koncentrálj inkább arra.

És igen, a nyelvórák többsége angolul zajlik, mivel a japán tanárok nem tudnak magyarul. Középfokú angol nélkül elég nehéz az élet japán szakon.

2016. márc. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy kettő keleti nyelvet kötelező tanulni, bár egyiket csak alap szinten. És ezek mellé kell egy minor. Sokáig japán szakra akartam menni én is, de férjhez mentem egy japánhoz és ő élvette a kedvem tőle. Mesélt dolgokat az igazi Japánról, ami miatt eljött onnan. Amit nem a turisták, vendégek látnak. Nyílván vannak pozitívumok is, de őt már ez sem vígasztalta.
2016. márc. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszi
2016. jún. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!