Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek hova kéne tovább...

Szerintetek hova kéne tovább tanulnom? Most kéne faktot választani, de abban sem vagyok biztos, nemhogy egyetemekben.

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy mivel mindenből jó vagyok, ezért nekem könnyű lesz döntenem, de pont emiatt, hogy sok lehetőségem lenne, nem tudom eldönteni, mit akarok csinálni. A kedvenc tantárgyaim a töri, angol és kínai nyelv, de biosz-kémiából is jó vagyok, egész jól mennek. Szeretnék sokat utazni, de azért mégsem külföldön élni. Valakinek valami ötlet? Jó lenne, ha szeretném a munkám, nem unnám meg, de azért a jó fizetés se lenne rossz. Előre köszönöm a segítséget. :)

2016. márc. 19. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Tanácsadó cégeknél (McKinsey, BCG, stb.) elég sokat kell utazni, baromi jó a fizetés és a munka is eléggé érdekes, viszont rengeteg a túlóra, hétvégén is sokszor dolgozni kell, stresszes.

Kell hozzá gazdasági diploma (BSc is elég), tökéletes angol nyelvtudás, egyéb idegennyelv nagyon nagy előny (kínai pláne)

2016. márc. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hűha, köszi, erről még nem hallottam, utánanézek :D jól hangzik :)
2016. márc. 20. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!