Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki aki gazdaság és menedzs...

Valaki aki gazdaság és menedzsment szakon tanul? (lent)

Figyelt kérdés

Eredetileg úgy terveztem, hogy külföldön tanulok tovább, mindegy hogy mit, csak külföldön. Aztán úgy alakult, hogy akkor kereskedelem és marketing szak lesz külföldön, de mivel...mindegy bonyolult okok miatt inkább magyar oktatási rendszerben folytatom a tanulmányaimat, kiválasztottam a gazdaság és menedzsment szakot, lévén hogy azzal még lehet saját vállakozást indítani, illetve érdekel hogy hogyan működik egy cég stb. viszont ahogy elnéztem az órákat, elég száraznak tűnnek és be kell vallanom hogy nem vagyok jó matekból, kifejezetten gyenge vagyok. most az érettségire egyik bnőm felkészít majd, meglátom mennyire tisztulnak ki a dolgok és jövök képbe, mert alapvetően jó tanuló vagyok és fog az agyam, de humán beállítottságú vagyok. Jól rajzolok és szeretek kreatívkodni, ezért gondolkodtam egy ideig a médián, de a telítettsége miatt elvetettem.


Mennyire ölném meg magamat egy ilyen szakon? Milyenek ott az órák? Tényleg annyira száraz mint amilyennek tűnik?



2016. márc. 19. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Az első 3 félévben megölnéd magad, ha esetleg túléled, akkor nyert ügyed van.

A kreatív énedet a marketing ÁLLÁSOKNÁL ( a Kereskedelem és marketing szak óráinál kevésbé) tudnád használni.

2016. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyelőre FOSZK-ot néztem ki, hogy "belekóstoljak" milyen...úgyhogy a 3 évig nem kéne eljutnom (2éves az egész)


És köszönöm. Mélyebb betekintést/részletesebb beszámolókat még várom szeretettel! :)


(ment a zöld)

2016. márc. 19. 18:27
 3/3 anonim ***** válasza:

#2


FOSZK a legtöbb helyen a "jó" részét adja(gyengített/semmilyen "alapozó" tárgyak, elméleti tárgyak elhanyagolása), tehát azt elég jól meg tudod úszni, egyes helyeken ki is marad a matek 1-2 is FOSZK-on.

2016. márc. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!