Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Merre tanuljak tovább? még...

Merre tanuljak tovább? még csak hetedikes vagyok de már mindenki ezt kérdezi töllem! (lány vagyok) semmi elképzelésem sincs! Esetleg : fényképész, forász, virágkötő, de bármilyen szakma érdekelne! Lehetőleg budapest közelében legyen!

Figyelt kérdés

2016. márc. 27. 20:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Na igen, egy gyereknek eldönteni hogy mi akar lenni tök hülyeség, mert gyerekként gondolkodik, nézi mi a szép/érdekes szakma, de jó virágokkal bánni meg fodrászkodni... aztán pár év múlva rájön hogy ebből max éhenhalni lehet, ha egyáltalán kap munkát vele. Jó élethez komolyabb/unalmasabb dolgokat kell tanulni.
2016. máj. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nemtől függetlenűl én ha újra kezdhetném akkor olyan helyet választok ahol erős a nyelv, valamint produktív-termelő jellegű végzetséget ad. Szolgáltató jellegű szakmát csak akkor válasz ha olyan amiből magad tudod kivenni a hasznot. Hogy mire gondolok pl.: bolti eladó csak akkor legyen az ember ha van saját boltja mert ha nem akkor csak biorobat; a műkörmözést és a fodrászatot lehet úgy is csinálni hogy nem egy munkáltatón keresztül kapod a fizetést.(Biztos többre vágysz csak egy példa.) A lényeg, olyat tanulj ami ha alkalmazásban lennél fontos a munkaadónak, vagy olyat amit ha leht direktbe neked fizetnek ki! Ez hosszútávon meghatározza a pályádat! Sok szerecsét! :-)
2016. máj. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!