Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha külföldön szeretnék CNC...

Ha külföldön szeretnék CNC forgácsoló (vagy programozó) lenni, akkor érdemes lenne lediplomáznom az anglisztika szakon (amire jelenleg járok), vagy hagyjam ott és menjek szakképzésre?

Figyelt kérdés
Költségtérítésesre járok, így nem tudom megéri-e félévente 130k-t kiadni csak azért, hogy legyen egy diplomám. Dolgozok mellette, tehát van pénzem, de ennyit nem kívánok rászánni, ha annyira nem éri meg.

2016. márc. 31. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok sikert! Egyébként van valamilyen fémipari képzettséged? vagy tapasztalatod? Esetleg ebben dolgozol jelenleg?
2016. ápr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs semmi tapasztalatom. Csak azért választanám ezt, mert hiányszakma, és külföldön nagyon jó pénzt lehet vele keresni. Egyébként meg jelenleg nem érdekel különösebben ez a CNC téma, remélem közben ez változni fog.
2016. ápr. 18. 11:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor haajrá, én is igy álltam neki, azota megszerettem plussz elég jo helyet fogtam ki itthon. De késöbb tervezem én is a kinti munkát.
2016. ápr. 19. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Itt nálunk a legtöbb helyen ilyen kis egyszerű körülmények vannak a legtöbb műhelyben ha nem vagy edzett a rossz viszonyokhoz gyorsan feladja az ember ,de ha lehúzol itt nálunk 3-5 évet és megtanulsz Angolul vagy Németül közben akkor kint van rá esély hogy jól keress ezzel, nálunk sajnos ilyen a helyzet alig fizetnek érte és undorítóak a műhelyek többsége és folyamatos a stressz.
2016. ápr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!