Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Segítség! Nagyon béna vagyok...

Segítség! Nagyon béna vagyok és sehol sem találok 2016 szeptemberében, esti tagozaton induló (okj, iskola rendszerű, felnőtt oktatás) művészeti képzéseket. Ti tudtok ilyen iskolákat vagy weboldalakat, ahol ezt meg tudom nézni?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 6. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
De mégis pontosan milyen képzést?
2016. ápr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
grafikus/dekoratőr szak érdekelne. nem találok mást csak fizetőset. ahol pedig rákérdeztem -több helyen- ott vagy majd csak jövőre indul vagy nincsen csak nappali képzés.
2016. ápr. 6. 13:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem találtál, annak két oka lehet, 1. államilag nem támogatott, a középiskolákban ezért nem indul ingyenes, 2. még csak április van, július-augusztusban kell érdeklődni.
2016. ápr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen igazad lehet abban, hogy még korai az érdeklődés. Köszönöm az értelmes választ
2016. ápr. 6. 15:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Hol nézted ?
2016. júl. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta megoldottam a problémámat, köszönöm :)
2016. júl. 15. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!