Szerintetek mit érdemes tanulni egy 2 gyerekes anyukának? Sajnos nem tudtam szakmát szerezni, utánna pedig itthol maradtam a gyerekekkel, de most szerenték valami olyan szakmát amiben később könnyen elhelyezkedhetek dolgozni.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 9. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Repülőgép szerelő.
2016. ápr. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
huu okj-sok közül ami könnyű elhelyezkedést kínál az általában férfimunka. Mit szólnál mondjuk az ápolónőhöz? Nem keresed ugyan magad halálra, de elég stabil munkahelynek mondható, mivel hiány van belőlük.
2016. ápr. 9. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
Csinálj még egy gyereket, és annyi csokot kapsz, hogy 10 évig nem kell dolgoznod. Utána meg "majd lesz valami". Gondolom akkor is a "majd lesz valami" volt a hozzáállás, amikor iskola nélkül gyereket vállaltál.
2016. ápr. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Mennyi idős vagy?

Dajka (óvodai)

2016. ápr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Van érettségid ?
2016. ápr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok,van éretségim. Kedves 3-as válaszoló a "majd lessz valahogy" hozzáállással gyerekvállalás az egészen pontosan ugy volt hogy egyszerüen nem szorultam rá arra hogy dolgozzam. Mint ahogy most sem csak egyszerüen már unom magam itthol,és olyan helyen szeretnék elhelyezkedni ahol normálisak a munkakörülmények,és van is rá kereslet. Pont ezért szeretnék előtte tanulni.Szóval mielőtt oKOSkodnál előtte kérdezz ;) A többieknek ment a zöld kéz:)
2016. ápr. 10. 09:53
 7/10 anonim ***** válasza:

"lessz"


"itthol"


Van érettségid? wow.

2016. ápr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:D már nincs mibe belekötnöd? Na akkor kiváncsi vagyok a nagy "nyelvtudásoddal" mire vitted? :))) Jaa hogy semmire :D Otthon gubbasztó vénlány vagy,vagy lábam előtt sepregető közmunkás? Még egy kérdésre sem tudsz normálisan válaszolni..... csinálj még 1 gyereket meg ilyenek pfff szánalmas! Hiába doktorálsz te le nyelvtanból ha megszólalni meg sehol nem tudsz normálisan :)
2016. ápr. 12. 00:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem visszás kicsit, hogy mindenféle végzettség nélkül, munkanélküliként utcaseprőzöl embereket? :D Menj el egy gyárba dolgozni 16 órába, ott nem lesz szükség érvelésre
2016. ápr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:D Tudtam hogy beletalálok....
2016. ápr. 14. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!