Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 3 év múlva felvételiznék a...

3 év múlva felvételiznék a MKE-re és segítség kéne a felvételire készülésben (RAJZ, elmélet) hova érdemes járjak? Mondanátok rajziskolákat saját tapasztalatok alapján?

Figyelt kérdés
Nem művészeti középiskolából jöttem, így nehéz dolgom van. Egyetemre járok, amellett szeretnék rajziskolába járni. Mit tudtok ajánlani? Köszönöm!

2016. ápr. 10. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Pontosan melyik szak érdekel? Én ott végeztem két éve tudnék segíteni a felkészülésben.
2016. ápr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Média design alapszakra mennék szívesen. Te melyikre jártál? Tetszett? :)
2016. ápr. 21. 02:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Én MKE-s voltam,ott csak Képzőművészet-elmélet alapszak van,amit te írtál,azt a MOME-n oktatják. :) Én nagyon szerettem,jó volt a társaság,a légkör csak ajánlani tudom! :)
2016. ápr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!