Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol lehet megtudni/ megérdeklő...

Hol lehet megtudni/ megérdeklődni (hivatalosan) h mennyi államilag támogatott félévvel rendelkezik (még) valaki?

Figyelt kérdés
7 félévet használtam fel egy BA képzés folyamán, így elvileg még van 3 a 10ből(mert h jól tudom akkor 10 államilag támogatott félév van), de ezt jó lenne ha valahol megerősítenék. Ill. anno jártam 4 félév FSZ-re is, de azt mondták a főiskola TO-ján h az FSZ félévek nem számítanak bele az államilag támogatott BA félévekbe. (ezt is jó lenne tisztázni)

2016. ápr. 13. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Hova jársz és alapjáraton mennyi idős a képzésed?

Tudomásom szerint a képzési idő + 2 félév jár ingyen. Bár elképzelhető, hogy nálatok más a helyzet.

Egyébként ha biztos információt akarsz, akkor keresd fel a kari HÖK-öt vagy a TO-t, és érdeklődj ott, vagy beírod google-ba az intézmény ill. a kar nevét, mögé, hogy tanulmányi ügyrend, és valószínűleg kiadja a képzésedre vonatkozó alapelveket, többek között az államilag finanszírozott félévek számát is.

2016. ápr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Neptun / információ / FIR adatok, vagy [link] ügyfélkapuval.
2016. ápr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!