Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha 2015-ben érettségiztem,...

Ha 2015-ben érettségiztem, amikor még nem kellett természettudományos tárgyat is csinálni, de 2016-ban jelentkeztem egyetemre, akkor ugye nem kellett volna csinálnom egyet?

Figyelt kérdés
Nem írtam be természettudományoshoz felvi.hu-n semmit, lévén, hogy az én évfolyamomnak nem kellett ilyet csinálnia. Most akkor elrontottam, vagy nem?

2016. ápr. 14. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Mirol beszelsz?!?

Mindig kell egy termeszettudomanyos targyat valasztani....

Valamelyiket muszaj.

Es igen ezt elcseszted,de max annyi lesz hogy nem a ket evvegid alapjan fogjak szamitani a pontjaidat ( mivel te nem irtal t.tudomanyos targyat be, es ez ehhez kell..) hanem duplazassal..

2016. ápr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Most sem kell természettudományos tárgyból érettségizni, nincs előírva. Nem fogalmazol valami tisztán, arra gondolsz, hogy a középiskolai jegyeidhez nem írtál semmit a term.tudományos tárgyhoz? Csak mert az kötelező, ha azt a pontszámítási módot szeretnéd alkalmazni magadra, amelyikben az utolsó két évvégi jegyek is számítanak. Ott az alap érettségi tárgyak mellett egy term. tudományos tárgy jegyei is számítanak. Ha te ilyet nem írtál be, akkor automatikusan a duplázós módszer szerint fogják majd számolni a pontjaidat, remélhetőleg ezzel jársz jobban.
2016. ápr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Ugyanazt irtam le mint a masodik valaszolo. Nem ertem a lepontotas okat 😉
2016. ápr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Óóó, én azt hittem, hogy kötelező. Gőzöm sincs, honnan vettem akkor. A két év végi jegyekhez beírtam a természettudományos tárgyat, szóval akkor valószínűleg nem lesz gond. Na, akkor most megnyugodtam. :)


Ui.: Kedves első válaszoló, nem én pontoztalak le. :)

2016. ápr. 14. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!