Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Segítene nekem valaki? Fogalma...

Segítene nekem valaki? Fogalmam sincs, hogyan tovább.

Figyelt kérdés

Hamarosan egyetemre kerül a sor. Azonban fogalmam sincs, mit tanuljak. Írnék kicsit magamról, hátha tud valaki segíteni...:

Gimnazista lány vagyok, jól tanulok, humán beállítottságú vagyok, így egyedül a matek rontja az átlagom. Sokáig pszichológiára szerettem volna menni, azonban rájöttem, hogy bár tényleg nagyon jól értek az emberek nyelvén, nem vagyok egyhelyben ülő típus. Viszont szeretek és jól tudok tanácsot adni bármilyen terén az életnek. Aztán jött az ötlet, hogy újságíró leszek. Nagyon jól tudok fogalmazni, sokat olvasok, így a szókincsem is bő, és szeretek "saját terméket" kiadni a kezeim közül. Komoly vagyok, emellett nagyon laza, szeretek szervezni dolgokat, kreatív vagyok és addig küzdök, amíg nem sikerül valami jól. Tudok társaságban is és egyedül is dolgozni. Jó a kisugárzásom és dekoratívnak mondanám magam. Az újságírósággal az a bajom, hogy nem tudok majd elhelyezkedni vele. Valaki tudna segíteni nekem, hogyan tovább?


2016. ápr. 17. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ehhez több tapasztalat kell majd, de lehetnél coach, ők a vezetőket segítik ki tanácsadással, módszereket adnak a kezükbe vállalatirányításhoz.

Online marketinges vagy social media szakértő is lehetsz, ők projektmunkákban vesznek részt, egy cég netes arculatát alakítják ki, kreatív és pörgős munka, ráadásul jól hoz a konyhára.

2016. ápr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Biztos hogy nem tudnál elhelyezkedni vele? A nyelvekkel hogy állsz?
2016. ápr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most pontosan mi a kérdés? Erősítsünk meg, hogy igen, az újságírósággal el lehet lenni, vagy más alternatívára lenne szükséged? :)
2016. ápr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hoppá, a nyelveket kihagytam. Angolt 8 éve tanulom, egy éve már emelt szinten, olaszt pedig középszinten 3 éve. Az angol nyelv nagyon jól megy és szeretem.

A marketingen én is gondolkoztam, az tetszene, azonban ahhoz valamilyen gazdasági szak szükséges, ami ugyebár matekból áll ki..

2016. ápr. 17. 17:50
 5/5 A kérdező kommentje:
Utánanéztem ennek a közösségi média marketingnek. Milyen egyetemi szak ajánlott hozzá?
2016. ápr. 17. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!