Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Átvesznek a nyiregyi Vasvári...

Átvesznek a nyiregyi Vasvári Pálba?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most vagyok 9.es (tavaly 0.os voltam) Az Inczédybe járok de nagyon nem tetszik, a jegyeimet is eléggé lerontottam. Beszélgettem osztályfőnökömmel, hogy én át szeretnék menni gimnáziumba de nem akarom előről kezdeni a 9.et. Azt mondta, hogy be kell menni a gimnáziumba és rá kell kérdezni, hogy kell-e különbözetit tenni. Valaki tudja ezt? Meg ha évvégéig kijavítom a jegyeimet szerintetek átvesznek?

2016. ápr. 17. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Az Inczédy az szakközép?

Gimiben két nyelv van, valószínűleg egyik nyelvből kell

oda különbözeti - de azt csak a diri tudja megmondani,

hogy van-e hely a másik suliban

2016. ápr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi nem tudhatjuk, hogy téged át tudnak-e venni illetve milyen feltételekkel

Neked kell megérdeklődni

2016. ápr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen szakközép. Amúgy még eszembe sem jutott, hogy akkor nyelvből kell, de hálistennek kicsit szerencsém van mert tanultam németet:) Azt tudjátok, hogy gimiben a kilencedikeseknek van e biológiájuk?
2016. ápr. 18. 17:28
 4/9 anonim ***** válasza:
9.-ben nincs biosz.
2016. ápr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen jegyeid vannak? A Vasvári nem egy elit gimi, sajnos nagyon sokat romlott a színvonala az elmúlt években.
2016. ápr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Vasvárinak pont, hogy javult minden téren, nagyon sok diák kibukik és ott hagyja, mert nem bírja. Inczédyből esetleg a Csokiba tudsz menni.
2016. ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Akkor lehet, hogy csak a tanárok színvonala romlik, de az kegyetlenül, és ezt tényleg rossz szándék nélkül írom. Nyelvtanárok terén különösen igaz ez, ismerem az összest, és sajnos így most kapásból van vagy 3 olyan nyelvtanár, akire azt mondom, hogy ők tudnak nyelvet tanítani.
2016. ápr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát inkább azt mondanám, hogy sajnos sok a fiatal, és némelyik kezdő, de nekem nincs vele problémám. Kezdő angolos vagyok, épp most nyelvvizsgáztam le, tanár nélkül, csak azzal, amit suliban tanítottak meg 9. óta. De embere válogatja. Aki nem akar tanulni, annak tanítani sem lehet :)
2016. ápr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megtudakoltam és 10.be kezdő angolra átvesznek 3as átlaggal:) Csak sajnos én itt lerontottam a jegyeimet (mivel mert nem is szeretek ide járni és az egész suli egy hogy is mondjam f*s.) Szoval most evvegeig nagyon keményen fogok tanulni hogy átvegyenek:)
2016. ápr. 24. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!