Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Holnap kapjuk meg hogy kit...

Holnap kapjuk meg hogy kit hova vettek fel, és nekem nagyon kevés esélyem van. Mi lesz az életemmel?

Figyelt kérdés

Szóval, 4 helyet jelöltem meg ilyen sorrendben.


1. 17 et vesznek fel, 30. vagyok

2. 17 et vesznek fel, 100. vagyok

3. 17 et vesznek fel, 49. vagyok

4. 17 et vesznek fel, 99. vagyok

Ez gimnázium!

Ha egyik helyre sem fogok bejutni, akkor vége az életemnek, és mehetek valami rossz szakiskolába, majd 18 évesen pedig dolgozhatok a földeken?

Átlagom 3.8.


2016. ápr. 25. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen van olyan ismerősöm, aki szakközépbe járt, és - ugyan küszködik kicsit - de boldogul.. Nem számít olyan nagyon sokat, hogy gimibe vagy szakközépbe jársz, ha szorgalmas vagy, és jól tanulsz, simán meglehetsz a szakközéppel is, akár úgy, hogy ott végzel, akár úgy, hogy idő közben átmész egy gimibe.
2016. ápr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi sem veszve nyugi. A lényeg, hogy ha tovább akarsz tanulni, akkor olyan helyre menj, ahol felkészítenek az érettségire. Először várd ki, hogy hová vesznek fel, aztán ráérsz ilyenekkel foglalkozni. De amúgy ha az első évben nagyon jól tanulsz, simán átmehetsz szerintem egy jobb suliba, ha nem vagy elégedett azzal, amibe felvettek.
2016. ápr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hogy működik ez az átiratkozás?

Egy szakiskolából ha jó tanuló lennék, akkor átvennének egy normális gimibe?

2016. ápr. 25. 17:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Ironikus, hogy az első helyre van a legtöbb esélyed - az még simán összejöhet:)
2016. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 70 körül voltam és 18 főt vettek fel anno a listából..
2016. ápr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Holnap leírom az eredményt, de nagyon ideges vagyok. :(((
2016. ápr. 25. 19:20
 7/8 A kérdező kommentje:
Felvettek az elso helyre!:)
2016. ápr. 26. 14:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

De azért tanulj belőle, és a következő továbbtanulásra már előrelátóbban készülj!

Csak ügyesen! :)

2016. ápr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!