Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most érettségizők, melyik...

Most érettségizők, melyik emelt érettségit ajánlanátok egy újraérettségizőnek?

Figyelt kérdés

Ti melyiket csinálnátok meg akár másodszor is? Vagy valami újat?

Matekból voltam a leggyengébb úgy gondolom, de a magyar sem volt az erősségem :)



2016. máj. 2. 18:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egyszóval melyik az a tárgy szerintetek ami nem igényel akkora háttértudást, könnyen tanulható és teljesíthető belőle az emelt érettségi is viszonylag jól.
2016. máj. 2. 18:26
 2/12 meszike91 ***** válasza:
75%
Ezt neked kell tudni. Én föciből vagy töriből csinálnék.
2016. máj. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Üzleti kögzáz, és remélem érzed, hogy teljesen szubjektív dolgot kérdeztél..:)
2016. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
közgáz*
2016. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Történelem.

Nekem.

Neked... Nem tudom. Szubjektív.

Én pl biztos nem emelteznék kémiából, más meg megírja 90%-ra simán.

2016. máj. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen szubjektív, ezért a kiegészítés, hogy nem igényel csak szinte magolást, föcit sajnos egyre kevesebb helyre fogadják el, sőt most lehet olyat is hallani, hogy kiveszik az oktatott tárgyak közül.
2016. máj. 2. 18:40
 7/12 A kérdező kommentje:
üzleti közgáz hmmm, elméletiből mennék max mivel jelenleg is közgázon tanulok(egyetem), de váltás előtt állok azért is a kérdés :)
2016. máj. 2. 18:42
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Társadalomismeret, angol nyelv.
2016. máj. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvből. Messze azok a legkönnyebbek. Nyilván, ha beszéled a nyelvet. Egy középfokú nyelvtudással simán lehet 80-90%-os érettségiket összehozni, úgy, hogy nem tanulsz, hanem csak a típusfeladatokat gyakorlod be.
2016. máj. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek ment a zöld. Tervezés alatt van a történelem és a társadalomismeret, de még el kell határoznom magam :) az angolon még nem gondolkoztam, de megfontolandó lenne, németből van érettségim csak, de abból passzív a nyelvtudásom.
2016. máj. 2. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!