Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mostanság milyen végzettséggel...

Mostanság milyen végzettséggel lehet a legjobban keresni, amihez nincs nagy pontkövetelmény?

Figyelt kérdés

Egy irodában dolgozom adminisztrátorként havi 120 nettóért 23 évesen, de őszinte leszek, biztos utálni fog mindenki, de bevállalom hogy ez van: unom hogy rosszul keresek, és azért akarok tanulni, hogy jó fizetést kapjak, nem azért mert különösebben érdekelne bármi is.

Nem voltam soha különösebben jó tanuló, főleg matek/kémia/fizika/törénelem nem ment soha. Ellenben az érettségi mint legmagasabb végzettség visszatart abban, hogy jól kereshessek, ezért úgy látom nincs más, mint továbbtanulni, mégha meg is kell magam erőszakolnom.

Sajnos nincs semmi amit különösebben szeretnék csinálni, nincs olyan vágyam hogy orvos legyek, vagy kertész, akármi.... A hobbim sem olyan amiből sok pénzt lehetne csinálni mégha komolyan foglalkoznék is vele, mert nem vagyok belőle különösebben jó sem.

Egy szó mint száz, kellene egy szak, amire egy alapból nem-különösebben-jó tanuló is be tud jutni és meg tud csinálni ha megerőlteti magát, és még viszonylag jól is lehet vele keresni.

(persze tudom, ilyen feltételekkel amit állítottam sosem fogok milliókat keresni, de azért minimum 200k alap lenne ahoz hogy azt mondjam, nem egy adag kaka az életem..)


Tudok két idegen nyelven, mindkettőből van középfokúm.



2016. máj. 4. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a 2 nyelvet feltornázod felsőre, és fordítasz, akkor igencsak szépen meg tudsz belőle élni. A nyelveknél jobb manapság nem kell.
2016. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Panpeter2016 válasza:
Kulfold...
2016. nov. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!