Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges-e más pályát...

Lehetséges-e más pályát választani?

Figyelt kérdés

Jelenleg első éves vagyok az egyetemen, de rendkívül nyögvenyelősen akar menni. Semmi sikerélményem nincs, kedvem sincs ehhez a pályához. Érettségivel rendelkezem, ugyanitt szeretnék tanulni, ha úgy alakul, csak teljesen más karon. Akár újrakezdeném az egészet. Annyi a probléma továbbá, hogy abból nem tettem érettségit sem.

Mi ilyenkor a teendő? Válaszotokat előre is köszönöm!



#egyetem #oktatás #másik kar
2016. máj. 10. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
leérettségizni a szükséges tárgyból majd újra jelentkezni...
2016. máj. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi konkrétumot nem írtál, de így látatlanban, azt tudnám mondani, hogy érettségizz abból a tantárgyból is ami kell, és újra felvételizz!
2016. máj. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Utólag kerül valamibe? Illetve akkor amiből már érettségiztem nem kell újra, hanem vihetem azt a pontot tovább + a választottak?
2016. máj. 11. 11:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha már van érettségid, akkor ha még akarsz valamiből érettségit tenni (más tárgyból vagy javítani), akkor

sajnos már fizetős

2016. máj. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azokból a tárgyakból, amikből megvan már az érettségid, azokból nyilván nem kell még egyszer menni (csak ha javítani szeretnél)
2016. máj. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!