Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Informatika érettségi tételek?

Informatika érettségi tételek?

Figyelt kérdés

Már érettségiztem(külföldön), most pedig szeretnék érettségit tenni informatikából is(középszinten) Tatabányán.

A témakörök lesznek csak megadva a tételek nem? Találtam valamit interneten hogy 1-3. 7.1 és 9-es témakörökből lesznek a tételek, de mennyi és honnan tudjam mik?

Számítógépen is kell valamit csinálni vagy csak felelni?

Ha az írásbeli nem sikerült valami jól a szóbeli még sikerülhet?



2016. máj. 17. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

20 tétel van (mi kidolgozva kapjuk meg^^).

Csak húzol egy tételt, és elmondod.

Az írásbeli már múltkor volt (csütörtökön).


Ha az írásbelid=gyakorlatod megvan 75%, akkor ha 100%-osra felelsz, még lehet abból 5-ös.


De amúgy nem értelek.

2016. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 s55 ***** válasza:

1.Mi is csak témaköröket kaptunk tavaly, de nem volt ez probléma, ha megtanultad őket, simán mennie kellett a tételeknek...

2.Elvileg van olyan, ahol számítógépen is kell csinálni valamit, de pl nekem elvileg kellett volna de elég sokáig beszéltem, így mégsem kellett.

3.Ha arra gondolsz, hogy ha írásbelire nem készülsz, de szóbelire igen, akkor az sikerülhet jól, azonban az érettségi összességében nem igazán, mivel a pontok 1/5-e csak a szóbeli.

2016. máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Tehát az írásbelit megcsináltad?

A szóbelid nyilván sikerülhet jól, de tekintve, hogy 150 pontból mindösszesen 30 pont a szóbeli, sokat nem fog felvinni.

20 tétel van a megadott témakörök alapján, amiket megtalálsz az oktatás.hu-n. Hogy pontosan mik, ez iskolánként eltérő, a tanárok általában el szokták mondani a tételcímeket, de nem kötelességük. (Az meg, fogalmazzunk így, végképp nem, hogy kidolgozott tételeket adjon a diákoknak...)

2016. máj. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!