Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Általános iskolásokat szeretné...

Általános iskolásokat szeretnék tanítani. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Általános iskolásokat szeretnék tanítani bármilyen tantárgyból,de nem tudom hogyan kezdjek hozzá.Jelenleg 8.osztályos tanuló vagyok,kitűnő tanulmányi átlaggal és egy angol nyelvvizsgával rendelkezem,szeptembertől pedig a Fazekas Mihály Gimnáziumba fogok továbbtanulni.

Szerintetek hogyan kezdjem,mit csináljak?

A válaszokat köszönöm:)



2016. máj. 24. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű a kérdésedből: korrepetálni szeretnéd az általános iskolásokat, vagy később tanító/tanár akarsz lenni?
2016. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelműen hivatásként gondolja a tanítást.

Min. 2 évig még semmit - azon kívül, hogy döntsd el, milyen szakos tanár szeretnél lenni. Majd annak megfelelően válassz fakultációt és készülj az érettségire!

2016. máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat,kicsit félreérthető volt a kérdés.Korrepetálni szeretnék gyerekeket:)
2016. máj. 24. 20:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Arra készülj, hogy pénzt nem biztos, hogy kapni fogsz érte 14 évesen.
2016. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: akkor ősszel adj fel hirdetést, hogy vállalsz korrepetálást. Meg terjeszd a barátaid között meg az ismeretségi körödben.
2016. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!