Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van 1 éves OKJ képzés? Illetve...

Van 1 éves OKJ képzés? Illetve, van rá lehetőség hogy 2éves OKJ képzés közben 1 év után otthagyom? Fontos részletek lent

Figyelt kérdés

Idén érettségizek, és egyéb okok miatt kihagyok egy évet, de mivel hátrányos helyzetű vagyok és kellene az a 40 pont, ezért nappali tagozatos diáknak kell lennem. De mivel nem akarok 2 évet elba*zni, jó lenne EGY éves iskola (tök mind1 amúgy milyen), vagy ha 2 éves se bánom, csak tudjak elmenni úgy, hogy a 40 pont az legyen meg.

Nem kérek semmiféle magánvéleményt mert lesz*rom. Helyszín: Debrecen és környéke leginkább, de mindent érdekel :)

(Mielőtt valaki megkérdezné miért hagyom ki: Honvédtiszti főiskolára akarok jelentkezni, de mivel a szemem borzalmas, ezért meg kell műteni.)



2016. máj. 26. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Van.
2016. máj. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En is ugyan így vagyok. Csak én RTK-ra megyek majd. Most egy év OKJ-t kezdek de nem tudom mit csinaljak.

Az igaz, hogy az ilyen képzés (annak aki még nem végzett más OKJ-t) ingyenes?

2016. máj. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen ha jol tudom 2 OKJ ingyenes 😄 Hol van 1 eves?
2016. máj. 26. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!