Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mesterképzésre való jelentkezé...

Mesterképzésre való jelentkezésnél majd (teljes kreditelismerés esetén) számit majd a kreditindex (kredit plusz érdemjegy átlag) vagy csak azt nézik hogy teljesítettem a 180 kreditet?

Figyelt kérdés

Első éves vagyok de már most elő-elő kerül a téma

Viszont mást-mást hallok csoporttársaktól (néha másodévesektől is)



2016. máj. 28. 02:36
 1/10 A kérdező kommentje:
*teljes kreditérték beszámítás esetén
2016. máj. 28. 02:40
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Mi köze van a BSC-s tárgyaidnak a MSC-hez? Hacsak nem valami más terültre mész ahol el van tárgy amit elfogadnak. (meg a feltétvelin a diplomát) PL: Matekos vagy de infó msc-re akarsz menni akkor talán 1 tárgyat el tdsz fogadtatni.
2016. máj. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pont azt irtam hogy teljes kreditbeszámítás, tehát nem más területen tervezem majd folytatni a tanulmányaimat
2016. máj. 28. 21:59
 4/10 A kérdező kommentje:

*teljes kreditérték beszámítás

(Mindig elírom)

2016. máj. 28. 22:01
 5/10 A kérdező kommentje:
Szal az említett példával élve matek alapszak után maradnék matekon
2016. máj. 28. 22:02
 6/10 anonim ***** válasza:
És mégis mit akarsz az alapszakról a mesterre beszámíttatni? Teljesen más tárgyak vannak. Ha be lehet számíttatni akkor vajon mit tanulnál mesteren?
2016. máj. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

hát most még első éves vagyok, szlavisztika orosz alapszakon

onnan majd 2 év múlva mennék tovább ruszisztikára aminél a kreditek teljes értékkel beszámíthatóak

csak csoporttársam mondta hogy nekünk csupán a teljesített 180 kredit kell (nem számít a kreditindex, tehát hogy anno a tárgyakat 2,3,5 vagy milyen érdemjeggyel zártuk)

de viszont horvátos évfolyamtársam azt mondta de számít hogy milyen átlagunk volt mert az az alapján kiszámolt kreditindex fog számítani

én meg az előző félévemet csupán el*&@# szal azért tettem fel a kérdést

2016. máj. 29. 16:39
 8/10 A kérdező kommentje:

*jól

(nem tom miért azt írtam hogy csupán wtf)

2016. máj. 29. 16:40
 9/10 anonim ***** válasza:

A kreditindex nem számít. Az oklevél átlagot nézik (ami szakdolgozat, záróvizsga, védés).


(Illetve egyes képzéseknél lehet hasonlóan számítani, mint az érettséginél: utolsó 4 tanulmányi+oklevél. Sőt olyan is van, ahol felvételi+oklevél) Nézd meg az adott helyet, hogy mik a követelménynek. Mesterképzések esetén nem egységesek a pontszámítások.

2016. jún. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. aug. 13. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!