Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Élelmiszermérnöki szak,...

Élelmiszermérnöki szak, Debreceni Egyetem vagy SzIE?

Figyelt kérdés
Élemiszermérnöki szakra szeretnék menni, melyik egyetem a jobb?

2016. máj. 29. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Konkrét tapasztalatom nincs, de általában azt szokták mondani hogy a pesti egyetemek a legjobbak.

Én is ide jelentkeztem amúgy xD

2016. jún. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én Debrecenbe végeztem. Tanárok emberségesek, megértőek. Élelmiszeripari műveletekről hallottam, hogy náluk nagyon szívatós tárgy. Debrecenbe meg könnyű. Illetve egyszer voltam egy gyakorlati helyen egy akkor még corvinusos lánnyal. Végzős volt én pedig elsős. Pipettázni nem tanították meg. Nálunk alap dolog volt. Nálunk minden nyáron kötelezően menni kellett gyakorlatozni 2 hétre, már az első év után is. Ez jó dolog volt, mert így több helyet láttam ismerhettem meg.
2016. jún. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is Debrecenben tanulom és nagyon szeretem :) A tanárok többsége elég normális és tényleg minden évben van gyakorlat,pipettázni meg 1.félévtől kellett.
2016. júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szie. Sokkal több szakirány, sokkal több lehetőség, illetve a tanárok nagy részének vannak kapcsolatai üzemekkel, így könnyebb állást is találni.
2017. nov. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!