Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzeti Közszolgálati Egyetem...

Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi kar testnevelés órái tényleg nagyon kemények?

Figyelt kérdés
Bűnügyi nyomozó vagy pénzügyi nyomozó szeretnék lenni. Azt hallottam hogy nagyon kemèny a testnevelés óra és alapból a tanulás is. Persze mindent megtennék annak érdekében hogy bent maradjak. Van esetleg itt olyan aki ott tanul/tanult? Tudna mesélni nekem ezekről?

2016. jún. 4. 15:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve a lányoknak is ugyanolyan a testnevelés óra mint a fiúknak?
2016. jún. 4. 15:14
 2/5 anonim válasza:
A testnevelés pontosan ugyanolyan, felméréseken a táblázat női része az elvárás ami kevesebb mint a férfi, de nem mondanám könnyűnek. (ha jó eredményt szeretnél) Ha az alapkiképzést sikerül kibírnod akkor utána a tesi óra már kellemes lesz. És igen, a tananyag is nagyon nehéz. Én itt tanultam. :)
2016. jún. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt :)
2016. jún. 10. 13:51
 4/5 anonim válasza:
Oda járok... amint meglátóm hogy Freyer tartja az órát fordulok is sarkon és irány a koli, ne tarts lépést, indulj
2016. jún. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Freyer még nem vészes. De Erika néni és a nyolcas futások.. :D

Viccet félretéve nem kell tőle tartani. Ahogy az előttem szóló írta kiképzés után sokkal kellemesebb.

2016. júl. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!