Corvinus, szociológia?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ezt válasszam vagy ez ELTE szoc.munkát. Valaki mondana bármit a corvinusról? Milyen a légkör? Milyen tárgyak vannak? mennyire nehéz?

(Az "egyikkel sem mész semmire válaszok nem érdekelnek :) )



2016. jún. 6. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

itt van a bce szociológia szakának operatív tanterve ( tantárgyak felsorolva és mi mennyi kreditet ér) A tantárgyakat beírod googleba és mellé h bce, aztán kidobja a tantárgyi tájékoztatót, azt olvasgasd.


[link]


Ezen a linken ki tudod választani az adott egyetem adott szakát és meg tudod nézni h adott évben hányan jelentkeztek és mennyit vettek fel, mi volt a ponthatár:


[link]


Itt meg tudod nézni h milyen tárgyakat fogadnak el ezeken a szakokon és van leírás is a szakokról.

[link]


U.I: Corvinusos vagyok elsőéves Emberi erőforrás szakos, de a szociológiáról nem tudok nyilatkozni, mert másik karon van az a szak

2016. jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :)
2016. jún. 7. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!