Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szociológusok, figyelem!...

Szociológusok, figyelem! Mégis mit takar a szociológia? Kérlek, a szempontok szerint írjatok!

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék:

- milyen ágak vannak, ezek mivel foglalkoznak

- mennyire terepmunka, mennyire irodában ülős

- mennyi a havi jövedelem, és ebből kb. mennyi megy el adókra, gázra stb.

- milyen gyorsan és hol lehet állást találni (nem mcdonalds, köszönöm)

- milyen alapismereket ajánlott elsajatátítanom az egyetemig

- nektek mennyire tetszik a munkátok, ha nem, utólag mit választanátok :) köszönöm

(És wikis adatokra nincs szükségem, azt én is megtudom nézni)



2016. jún. 7. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Ne haragudj, de mégis mi köze a szociológus munkájának ahhoz, hogy mennyi pénzt kell adózni és rezsire költeni? Ennek a részének te is ugyanúgy utána tudsz menni :D
2016. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Valóban, az a rész már a saját lustaságom, de reméltem, hogy ha egy dolgozó ember válaszol, akkor ezt is megtudhatom.

Egyébként meg, ha választ adsz, akkor mi lenne, ha nem a kérdésem egy részét kifogásolnád, hanem szereznél magadnak egy életet?

2016. jún. 7. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:
2016. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló, engem a tapasztalatok érdekelenek, ugyanúgy a felvit is megtudom nézni, ahogy a wikit.
2016. jún. 8. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!