Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Maradjak itt vagy váltsak...

Maradjak itt vagy váltsak iskolát? FONTOS!

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy most egy gyengébb gimnáziumban vagyok és gondolkodtam azon hogy átmennék egy erősebbe. Csak eléggé elbizonytalanodtam mostanában hogy ez biztos jó ötlet e. Mert nem szeretném ha megint az lenne mint régebben hogy készülök mindent beleadva a dolgozatokra, mégis kettesre sikerül és elmegy minden kedvem a tanulástól mert nincs sikerélményem. (Mert kilencedikben egy erősebb szakközépbe jártam és ott ez volt, csak nem akartam azt a szakmát tanulni ezért jöttem át gimibe).

Itt meg tudnám csinálni tök jól a bizonyítványomat és az érettségire is jól fel tudnék készülni szerintem ha igyekszem. Csak az a baj hogy az itteni osztályt nem nagyon szeretem, mert nincs semmi osztályközösség. Szerintetek mi legyen?


2016. jún. 8. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted az osztalyodat, nemtudsz a gimin belul atmenni egy masikba? Egyik (mostanra nyilvan volt) osztalytarsam ezt csinalta, elment a mienkbol egy masikba a sulin belul. Az osztalykozossegert - bar ketsegtelenul fontos - ne kockaztasd, hogy gyengebben teljesitesz es emiatt mondjuk nem vesznek fel oda, ahova szeretned.
2016. jún. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szüleid mit szólnak ehhez?

szerintem nem fontos az osztályközösség tanulj és ennyi. Nekem barátaim se voltak jó formán, aztán mindenből ötös érettségit írtam és magas ponttal felvettek nagyon jó egyetemre. Ott pedig kiélem a közösség iránti vágyam.

2016. jún. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Anya azt mondja hogy maradjak itt mert ő is látja hogy mennyire örülök annak hogy itt végre értékesnek érzem magamat.
2016. jún. 8. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!