Van e olyan informatikai középiskola ahol nem tanulnak idegen nyelvet illetve a rosszabbakat is felveszik?

Figyelt kérdés

Helló. Egy olyan középsulit keresnék jövőre ahova felvesznek hármassal is informatikait vagy számítástechnikait.Mert nagyon jó vagyok az ilyen informatikai dolgokban csak hát ez inkább a tanulmányaim fizetik meg......Előre is köszi

Angol kb 3 matek 4 irodalom 4 nyelvtan 3



2016. jún. 8. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden középiskolában van nyelv oktatás. Anélkül felejtsd is el az informatikát. Mostanában sok fejvadásszal beszéltem, az állások 80-90%-hoz kell a nyelv, mert minden valamirevaló cég külföldre dolgozik.
2016. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát sajnos igen. Úgy értem ha le van írva de a kiejtés az nagyon szarul megy.
2016. jún. 8. 20:04
 3/3 anonim ***** válasza:

infót felejtsd el, ha nem tudsz angolul... informatika angol nélkül a mai világban nincs.

Sajnos ez van, általánosságban is igaz, hogy az egész világ el van angolosodva. (Hogy értsd: Amit azok kisz(a)rnak, azt mások megeszik, ehhez kell igazodni).

2016. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!