Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógy-és sportmasszőrnek...

Anna852 kérdése:

Gyógy-és sportmasszőrnek szeretnék tanulni. Melyiket ajánljátok: Nemzetközi Masszázs Akadémia vagy EFEB? Előnyök, hátrányok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2016. jún. 9. 19:52
 1/3 ittittitt válasza:
efeb- nél voltam én is jó pár évvel ezelött,semmi jót nem tudok mondani róluk. a sportmasszőr része katasztrófális volt .tanárt is nehezen találtak hozzá,gyakorlat meg semmi,az efebet elkerülném!
2016. jún. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. jún. 10. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha annyira a mozgás szervrendszerével szeretnél foglalkozni, akkor inkább gyógytornásznak tanulj. Sokkal értékesebb és magasabb szintű végzettség, amivel persze masszírozhatsz is, de hidd el menetközben rájön az ember, hogy jobb lenne ha többet tudna.


Magam gyógymasszőr vagyok és a Masszázsakadémián végeztem annak idején az "első" gyógymasszőr csoportban. Én teljesen elégedett voltam a képzéssel, mindössze tán a külsős szakmai gyakorlatot tartottam kicsit kevésnek, de tudomásom szerint ez azóta már megváltozott és mára több lett.

Csak ajánlani tudom ha azóta is - legalább - megtartották a képzési színvonalat, mert amit ott tanultam remekül tudom hasznosítani a mindennapi munkában, a kezelt vendégeim örömére. :)

2016. jún. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!