Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek idén mennyi lesz...

Szerintetek idén mennyi lesz a ponthatár a Corvinus Gazdinfóra?

Figyelt kérdés
Vagyis van a ponthatár ami tavaly 400 volt,és van az amitől felveszik az embereket a túljelentkezések miatt ami 428 pont volt elvileg tavaly,ezt nyíltnapon mondták. Nem tudjátok hogy hol lehet azt megtalálni hogy az elmúlt években hány ponttól vettek fel embereket,nem csak tavaly hanem az elmúlt néhány évben?És szerintetek mennyi lesz idén az amitől felvesznek majd embereket?Mert most nagyon úgy néz ki hogy kb 430 pontom lesz és nem tudom hogy számoljak,mert ha felvennének albit is kéne keresnem,meg csomo mindent.

2016. jún. 10. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
420 körül
2016. jún. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Kiválasztod az egyetemet, a kart és az évet és voálá.

2016. jún. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tarkaréti kollégiumba is jöhetsz, ide jön az összes elsős corvinusos.


(én is itt lakok, és nem olyan rossz mint gondolod)

20L

2016. jún. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

wat. Ez nem így van. A ponthatár az a ponthatár,nincs semmi secret plusz feltétel, ha 400 fölött értél el tavaly és első helyen a gazdinfót jelölted be, akkor felvettek.


Szerintem a 428 pont a koliba való bejutáshoz kellett.

2016. jún. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És mi van ha 400 pont felett végzett mondjuk az orszagban 400ember de csak 200a férőhely.Akkor felemelik nem?Atlz alapponthatarhoz (ami 400) adnak hozzá pluszba ,én úgy tudom
2016. jún. 16. 10:43
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Te, komolyan úgy akarsz egyetemre menni, hogy még ezt sem éred fel ésszel, hogy hogy húzzák meg a ponthatárt?


Bolondgomba szedő Bsc, férőhely 3 fő.


Jelentkezők, pontszám szerint sorrendbe rendezve:

Józsi 472 pont

Béla 432 pont

Julcsi 411 pont

Karcsi 345 pont

Kati 322 pont


Az első hármat veszik fel. Hány pontja van a harmadiknak? 411. Ennyi a felvételi ponthatár.

2016. jún. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!