Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lenne igény vajon Youtube-on...

Lenne igény vajon Youtube-on magyar nyelvű profi tutorial-okra, Indesign/Illustrator/Photoshop/Edge stb szoftverekről?

Figyelt kérdés
Lenne igény vajon Youtube-on magyar nyelvű profi tutorial-okra, Indesign/Illustrator/Photoshop/Edge stb szoftverekről?

2016. jún. 15. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem nagyon, nem sokan használják ezeket a PS kivételével, de azt is angolul meg lehet nézni. Ha nem is beszél valaki jól angolul elég jól el vannak mutatva, szóval érthetőek. Ezek után nem hiszem, hogy erre nagy kereslet lenne.
2016. jún. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kell csinálni 1-1 mindegyikből és megnézni a visszajelzéseket.


nem hiszem, hogy 100e-es nézettsége lenne ezeknek. a hülyeség az vírusként terjed az interneten, a jó az nem.

2016. jún. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezekre gondoltam én is. Valószínű csinálok kezdetben 5-10 indesign és PS videót. Meglátjuk, választja e ezt bárki, például diák az angol helyett.
2016. jún. 16. 20:13
 4/8 A kérdező kommentje:
Ennyiből kb kiderül majd, érdemes e.
2016. jún. 16. 20:13
 5/8 anonim válasza:
Szerintem klassz, ha vannak magyarul is ilyen videók. Én mondjuk tanultam suliban nem is olyan rég InDesignt, Illustratort és Photoshopot is, de mindig van, hogy elfelejtek valami apróságot, vagy éppen valami új, hasznos apróságot szeretnék felfedezni magamnak, ami sokszor csak véletlenül jön velem szembe. És általában csak angolul tudok nézni tutorialt. Bár Ps-ből még van is pár magyar videó.
2016. júl. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Engem baromira érdekelne, dobhatnál egy linket. :D
2016. júl. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na van link vagy vmi?
2016. nov. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Érdekelne :)
2017. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!