Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ! TELEKI BLANKA KOZGAZDASAGI...

! TELEKI BLANKA KOZGAZDASAGI SZKI-rol mi a velemenyetek? Felvesznek oda? Tobbi lent!

Figyelt kérdés

Tudtok a kozeleben kollegiumot?

Az eredmenyem evvegen:

Matek:4

Nyelvtan&irodalom:3

Angol:5

Tori:3

Ez a 7. Osztaly

Meg csak most leszek nyolcadikos!

Kituno szeretnek lenni felevkor, es erre sok eselyem van. Titeket hany ponttal es milyen atlaggal vettek fel??

AZ EKEZETEKERT BOCSANAT(angol gepen irok es nincs ekezet)



#tanulás #középiskola #átlag #kollégium #pont #Teleki Blanka #Teleki blanka közgazdasági Szki
2016. jún. 16. 09:25
 1/3 HNoncsi válasza:
Szia.Tesómat felvették és a te átlagod sokkal jobb az övénél.Az, hogy felvesznek az inkább a felvételi dönti el,ha jól megírod akkor biztos , hogy felvesznek oda.Kollégiumot nem tudok:(
2016. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Es neki hany pontos lett a felveteli? Koszonom a valaszod! :D
2016. jún. 21. 18:33
 3/3 keszi002 válasza:

Szia!

Én szeptemberben kezdem ott a sulit. A hetedik és nyolcadik évben összesen az átlagom 3.7 lett és 47 pontos felvételit írtam. (Tudom nem lettek valami fényesek az eredményeim, de most már mindegy. Nem tudok ellene mit tenni.) Szerintem simán felvesznek, ha engem is felvettek ilyen eredményekkel.

2016. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!