Mit kellene írni magyar gazdaság jellemző?

Figyelt kérdés
töri tétel de sok mindent ki ad az interneten de nem tudom melyik a jó

2016. jún. 16. 18:35
 1/7 A kérdező kommentje:
hétfőn érettségizek :)
2016. jún. 16. 18:41
 2/7 anonim válasza:

Magyar gazdaság mikor?

Középkor? Kora újkor? Vagy a 19. század? Vagy kiegyezés után? Két világháború között? Szocializmusban? Rendszerváltás után? Kérlek pontosíts, mert így elég nehézkes segíteni.

2016. jún. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát nem tudom töri tanár azt nem mondta melyik korba
2016. jún. 17. 17:30
 4/7 anonim válasza:
Hmmm ez érdekes. Mindenesetre biztos meg vannak adva nagyjából a korok, hogy melyekből lehet tételt húzni. Azt maximum lapozd át tankönyv szerint, én sem bíztam ezekben az internetes tételekben, feltehetőleg a tanárotok a tankönyv szerint haladt az anyagban. Azért nagyon nem mindegy, hogy melyik kor gazdaságáról beszélünk, hisz lehetetlen összehasonlítani a gazdaságot a szocializmus idején a középkori gazdasággal. Mindenesetre sok sikert! :)
2016. jún. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
remélem nem ezt fogom ki húzni amilyen szerencsém szokott lenne biztos olyat fogok amit nem tudok :3 kösziii azért :)
2016. jún. 17. 18:30
 6/7 anonim válasza:
Ha megnyugtat akkor én tavaly 81 tételből 80-at megtanultam, arra az egyre meg rá se pillantottam és ötöst kaptam. Legyen neked is ilyen szerencséd a "legrosszabb" tétellel! :)
2016. jún. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
neked nagy szerencséd volt akkor de hát gondolom sokat is tanultál 5ösre sikerült :) ügyes vagy
2016. jún. 18. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!