Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 31 évesen megpróbálnátok...

31 évesen megpróbálnátok egyetemre menni?

Figyelt kérdés

Sokáig nem tudtam mi legyek,ezért eddig nem jelentkeztem egyetemre.

BME-VIK lett a választásom és jövőre megpróbálnék jelentkezni.


30/N



2016. jún. 20. 07:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztam már ott olyannal aki 30 évesen kezdett. Bár 1-2 félévet már lehúzott máshol és elfogadtatta.
2016. jún. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban már tudnám, hogy nem más véleménye számít, hanem a saját sorsom.
2016. jún. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
9%

12 évig gondolkodtál, hogy melyik egyetemre menjél?

Ez anonim oldal,

a bme-n meg különösen rafináltnak kell lenni

az ilyen helyzetekre mindig azt mondom, esélytelen

2016. jún. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
32 vagyok. Jártam már egyetemre. Ez a második sulim lesz ahova most jelentkeztem. Tudom hogy mit akarok és megvalósítom. Nekem ez ennyiről szól. Ha egy csapat húszéves lesz ott és senki nem lesz hajlandó szóba állni velem az sem érdekel. Nem barátkozni megyek hanem tanulni. A tanárok meg felnőtt emberek. Elvárom tőlük a korrekt bánásmódot.
2016. jún. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nem mindenki tudja 18 éves korára,hogy mi szeretne lenni és képzeld itt még a rögös út is szerepet játszhat.Nem értem miért baj,hogy most találtam rá arra az irányra amit később hivatásomnak mondhatok.Gondolom te ezt élvezed,hogy másokat eltántorítasz,de nálam nem jött be. :)
2016. jún. 20. 08:12
 6/29 A kérdező kommentje:
*Utolsó előttinek szólt.
2016. jún. 20. 08:15
 7/29 A kérdező kommentje:
#4 Igazad van és köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat! :)
2016. jún. 20. 08:23
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Én 30 felett épp most fogok menni - mondjuk nekem már a második. De csak ismételni tudom az előttem szólókat

- ne érdekeljen más véleménye

- valósítsd meg a céljaidat

- még évtizedeket lesz alkalmad a szakmáddal foglalkozni, úgyhogy nagyon is megéri.

Az első szakomon is volt pár 30+-os az évfolyamon, nálunk senki sem nézte ki őket, sőt! Szerettük őket, mert sokkal komolyabban vették a tanulást és az informálódást a követelményekről, ezért igazán "hasznos" barátoknak bizonyultak:))) Ez amúgy az oktatókra is igaz: értékelik a céltudatosságot, és ha megküzdesz a céljaidért.

2016. jún. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
14%

Akkor minek kérdezted?

én az elte-re jártam, de sok ismerősöm a bme vik-re járt.

A legnagyobb gáz, hogy még 30 évesen se tudod, hogy mi akarsz lenni, mert attól, hogy elvégzed azt a szakot, (ami kar) attól még nem fogsz semmihez se érteni.

30 évesen már annyi minden berögzült neked, hogy a suliba csak pislogni fogsz.

2016. jún. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
79%
Hajrá, troll! Már csak harmincvalahány százalék és eléred a nullát! (és még te kritizálod mások céljait... ennél szánalmasabbat..)
2016. jún. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!