Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet-e egy lisztérzékeny...

Lehet-e egy lisztérzékeny cukrász?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy vágyam az hogy cukrász legyek. Nem tudom hogy lehet-e egy lisztérzékeny cukrász. Mnden választ nagyon szívesen fogadok. Vagy a mai időkben mit érdemes tanulni. Köszönöm.

2016. jún. 23. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Önmagában a lisztérzékenység nem kizáró, de fontos, hogy hogy jön ki rajtad; ha taknyod-nyálad egybefolyik tőle, akkor az már ugye nem túl higiénikus. A másik pedig, hogy a tészta kóstolása nélkül nehéz megmondani, hogy jók-e az alapanyagok aránya, szóval az sem egy túl jó dolog.


Mivel te tudod, hogy mennyiben befolyásolja az életedet, az alapján próbáld meg eldönteni.

2016. jún. 24. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én laktózérzékeny cukrász vagyok. Tudom, hogy a lisztérzékenység ennél durvább, de én pl kivédem annyival, hogy nem kóstolok (amúgy sem kóstolok semmit, otthon főzés közben sem)
2016. jún. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anyukam cukrasz es liszterzekeny, de ettol fuggetlenul egy neves hotellancnal dolgozik mint cukrasz :).
2016. jún. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ment a zöld pipa
2016. júl. 4. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!