Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megérné autószerelőnek tanulni?

Megérné autószerelőnek tanulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérdésem,hogy megérné-e autószerelőnek tanulni? 15 éves/F. Most végeztem az általánossal,és felvettek egy mezogazdasági és parképítő ágazatra szakgimnáziumon belül. 4-5 év múlva,ha leérettségiztem,el szeretnék kezdeni úgy dolgozni,hogy mellette tanulom a szakmát. Megérné szerintetek pénzügyileg? Imádok az autókkal foglalkozni,viszont a matematikában nem jeleskedtem soha. Milyen számításokra számítsak,Meg lehet tanulni? 8. Év végén majdnem megbuktam matekból,tehát a matek nem az én tantárgyam. Voltam matektanárnál,ott meg is értettem mindig a matekot,de értelmetlennek tűnt az egész. Elmagyarázott egy anyagot,aztán következőnél megint semmit sem tudtam. Alap műveletek mennek,tehát nem kell félreérteni,és minden más,gyorsan is tanulok. Autóelektronikát viszont nem szeretnék tanulni,csak az elektronikájától eltérve. Az új autók elektromos vezérlésűek,ha jóltudom,és gondolom az is kellene hozzá. Tehát munka mellett szeretnék tanulni. Tudtok tanácsot adni milyen irányba induljak el? Válaszokat köszönöm!

2016. júl. 6. 22:40
 1/2 A kérdező kommentje:
"Munka mellett szeretnék tanulni" úgy értem,hogy megkapom a szakmát,és mellette kisebb bérért dolgozni. Ha jól tudom ez a levelezői. Kérdező voltam!
2016. júl. 6. 22:47
 2/2 anonim ***** válasza:
nem éri meg,a mai korszerű autókat nem kell javitgatni,a 20 éves swift-ek is elmennek egy egyszerű alkatrész cserével.ha müszaki beállitottságú vagy, menj inkább CNC-snek,tanuld meg a gépkezelést utána tanulj tovább programozónak, mérnöknek.tisztább a gyakorlati része,és 10-év gyakorlat után válogathatsz a legjobb munkahelyekből.
2016. júl. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!