Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lesz belőle hátrányom, ha 34...

Lesz belőle hátrányom, ha 34 évesen kezdem el az egyetemet?

Figyelt kérdés
Nem részletezném,rajtam kívülálló okok miatt így alakult.ELTE matematika szakról lenne szó.Köszönöm a segítséget!

2016. júl. 7. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak előnyöd válik belőle, ha továbbtanulsz!
2016. júl. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Igen, ki fognak közösíteni, hazáig követnek majd.
2016. júl. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

37 vagyok, ősszel kezdem, ha felvesznek!

Hátrányodra nem válik!

2016. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szia, nekem egy vidéki ismerősöm 42 évesen döntött úgy, hogy diplomát szeretne az alkalmassági vizsgája is sikerült és a pontszámot is elérte, szerintem aki el akar érni valamit, sosem késő, 34 évesen pedig ne viccelj, fiatal vagy! Sok sikert
2016. júl. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva hátrányod szerintem mindenképpen lesz (képzelj el egy buta HR-est, aki miután diplomát szereztél kezébe veszi az önéletrajzod és nem érti miért hívjon be, ha van sokkal fiatalabb alternatíva is)..


DE még mindig sokkal jobb ilyen hátránnyal indulni, mint el sem kezdeni azt amit szeretnél és ami érdekel, mert ezt a hátrányt szerintem egy kis szerencsével és nagy kitartással simán le lehet dolgozni..


Egyébként én is jelentkeztem 29 évesen ELTE matek szakra, csak sajnos munka mellett nem nagyon fogom tudni elkezdeni és munkára meg ugye szükség lenne hogy némi pénzt keressek..

2016. júl. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek!Kedves utolsó,pont az ilyen diszkriminatív jellegű problémák miatt fogom külföldön folytatni.Javaslom neked is,és kívánom,hogy minél hamarabb befejezd!
2016. júl. 8. 12:13
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
És miből gondolod, hogy kölföldön más?
2016. júl. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam rugalmasabban kezelik az életkor/továbbtanulás kérdést.Nem elsődleged szempont nekik a kor,sokkal inkább a tudás.
2016. júl. 8. 12:39
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kint is a szakmai tapasztalatot nézik. Hiába nagy a tudásod, ha az önéletrajzod nem elég meggyőző - márpedig szakmai tapasztalat híján nem lesz az -, ugyanolyan helyzetben találod magad, mint itthon. Csak emiatt felesleges kimenni.
2016. júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Meglehet, de ennyi erővel az egyetemet sem kellene elkezdenem, hisz vannak akik állítják,hogy 30 felett már el sem tudsz helyezkedni, bármennyire is piacképes a tudásod, holott rengeteg ember megy ki hasonló indokkal.Meglátjuk majd mi lesz, de ezek inkább meghozták a kedvem, hogy "csakazértis" mintsem elvették volna.Mégegyszer köszönöm mindenkinek,mentek a zöld kezek!
2016. júl. 8. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!