Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetem mellett (levelező...

Egyetem mellett (levelező tagozat) hány órás nappali állást érdemes elvállalni?

Figyelt kérdés
Most lenne egy olyan ami 80000ft kp-t ad és csak napi 8 órában kell melózni. Könnyű munka, szinte csak bevásárolni kell eljárni. :)
2016. júl. 8. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A levelező tagozat sem azt jelenti, hogy csak hétvégén vannak órák. Az első sulim péntek-szombat volt, a másodikban minden hétfőn. Ennek fényében érdemes munkát vállalni. Érdeklődj a tanulmányi osztályon, mikor vannak a konzultációk és utána írj alá munkaszerződést. Mert ha nem engednek el órákra, akkor nagy gondban leszel.
2016. júl. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Csak" napi 8 óra? Valójában 8 óránál magasabb óraszámú szerződést csak kivételes esetekben lehet kötni. Szóval mire gondolsz?


Amúgy meg tényleg olyan munkát kell elvállalni, amit össze tudsz egyeztetni az órarendeddel. Ez azt is jelentheti, hogy mondjuk a munkahelyed jófej, és megbeszéled velük, hogy ezen meg ezen a napon korábban el kell menned, és másik nap bepótolod. Persze ez nyilván nem csak a jófejségen múlik, hanem azon is, mi a munka.


Én esti mellett dolgozom 8 órában, ez heti 2-3 nap bejárás délután. Viszont olyan a munkakör, hogy teljesen önállóan is meg tudom csinálni, és nem ragaszkodnak ahhoz, hogy fixen bent legyek. Ahol ragaszkodnak, ott nem lehet ezt eljátszani.

2016. júl. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő is gondolom, egyik volt osztálytársam nappali egyetem mellett dolgozott több órát minden nap, de ő sokat bírt és szeretett is tanulni is dolgozni hobbiként is.

Ha könnyű munka akkor tanulni is lesz időd mellette de még nem tudod mikor lesz órád

2016. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha hetente 40 órát dolgozol bruttó 80 ezerért, azt mifelénk közmunkának hívják...
2016. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is épp azt számoltam, hogy ez a nyolcvan ennyi munkáért állati kevés. Akármilyen könnyű fizikai munka, akkor is. 660.- óránként? Szórólapozással lehet ennyit keresni. Ha már tudsz gépelni, vagy beszélsz egy nyelvet, jobb munkát is találhatsz.
2016. júl. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Önálló a munka. :D

Idős embereknek kell elmenni bevásárolni meg feladni a csekkjeiket. Tehát csak hivatalosan 8 óra, annál jóval kevesebb. Még könnyűnek se nevezném mert szinte semmit se kell csinálni. ég annyira se megerőltető mint a szórólapozás. Én is meg anyám is jóban vagyunk a főnökkel.


Amúgy Egyetemen programozás lenne a cél.

2016. júl. 8. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!