Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológia és kémia emelt...

Biológia és kémia emelt szintű érettségi előkészítő! Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Melyiket válasszam, mondanátok véleményeket, azokról, amelyiket ismertek ezek közül: Orvos Akarok Lenni, Lvl me up, P.O.G.G.Y.Á.S.Z. - online út az egészségügybe, a felvi. hu fórumán szokta magát hirdetni


Közülük melyiket válasszam?



2016. júl. 12. 18:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Én ajánlanám a Magistert.
2016. júl. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hallottam róluk, de én Kaposváron lakom, és itt nincs tanfolyamuk.
2016. júl. 12. 19:35
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Az Orvos akarok lennit MESSZIRŐL kerüld el!
2016. júl. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Rossz tapasztalataid vannak velük kapcsolatban?
2016. júl. 13. 09:05
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha a távolság nem megoldható én tudok ajánlani egy jó magántanárt, aki skype-on keresztül is tart órákat! Ha érdekel írj nyugodtan, küldök elérhetőséget! Ő tényleg megbízható, eddig csak jó véleményt hallottam róla! :)

2016. júl. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
57%
Én nagyon-nagyon sok magántanárnál voltam és tanfolyamokat is látogattam és az Orvos Akarok Lenni messziről a LEGJOBB!!! Ne dőlj, be rossz propagandának, ez csak annak bizonyítéka, hogy sikeresek. Én nem ismerek más olyan online tanfolyamot ahol több százan tanulnak magyarok és külföldiek is. Olyan szinten értékes tudást sikerült elsajátítanom, amivel 100%-ban megállom a helyem. A kémiai számításokra a tanfolyam végén már azt mondtam, hogy gyerekjáték. Nem meglepő, amúgy az irigység elvégre ez a tanfolyam országos rekordokat állított fel.
2017. máj. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%
Most én ezt nem értem. Mi a baj az Orvos Akarok Lenni-vel? Én mindenhol azt hallom, hogy ez a tanfolyam a legjobb. Ezt mondják a suliban, meg a tévében is láttam már, és mondták, hogy a tanulóik 80-90%-a bejut az orvosira. Nekem volt olyan évfolyamtársam, akit helyhiány miatt utasítottak el. Én nem gondolnám, hogy ez az egész csak kamu lenne.
2017. jún. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
57%

Semmi baj nincs vele, csak tudod tipikus magyar szokás, hogy allergiásak vagyunk más sikerére.

Ha kicsit figyelmesebben megnézzük a facebook véleményeket, akkor megtaláljuk Takács Zsuzsannát a Krio Intézet vezérigazgatóját, ugyanis az ő gyereke is ott tanul. Kicsit cinkes lenne, ha egy ekkora név egy kamucég mellé állná nem? Szóval lehet mocskolódni nyugodtan, attól még a tények tények maradnak. Aki az Orvos Akarok Lenni-nél tanul, azt nagy esélyjel felveszik az orvosira és kész.

2017. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

"Mi a baj az Orvos Akarok Lenni-vel?"


Kicsit olyan érzésem van, mintha magaddal beszélgetnél... na mindegy.


Mi is a baj velük?

Az hogy javarészt pénz éhes "orvosis" gyerekek oktatnak még nem "orvosis" gyerekeket.

Semmilyen didaktikai érzés, vagy rendszerük nincs. Soha nem is tanultak ilyet. Nem volt soha módszertan, semmi.

Nagyjából olyan minőségűek, mintha a méltán híres Etele felkészítő, aki ctrl+c/ctrl+v módszerrel össze kaparta az anyagát, úgy hogy fogalma sincs, hogy mi mit jelent módszertanilag. Rengeteg hiba van benne. (bár tiszteletére legyen mondva, legalább nem kér érte pofátlan összegeket!).

Biológiát, mint tudomány az életben nem tanulsz meg ott, csak egy vizsgát, vagy vizsgamódszertant. Ha pedig ezt valamelyik gyermek felhozza nekik, akkor megy a lelki zaklatás, vagy egyszerűen átpasszolják egy felsőbb éves "orvosis"-nak. Később ezek a hiányosságok előfognak jönni, de nincs baj, mert vállalnak korrepetálást egyetemi tárgyakból is, így pedig belekerültél egy ördögi körbe.


Nem véletlenül írom, hogy "orvosis", mert kb ennyi a vonzóerejük, hogy már bejutottak oda, tehát Ők tudják a titkos receptet. Hát nem!


"Nem meglepő, amúgy az irigység elvégre ez a tanfolyam országos rekordokat állított fel."


Nem meglepő. Ellenben az eléggé meglepő, hogy adózásban nem döntenek rekordokat! (:

Talán valamilyen orvos dinasztia sarjai vannak benne?


"Krio Intézet"

Ha ez valakinek mérvadó, akkor az meg is érdemli a sorsát!



A kérdező pedig kérjen ingyen órát, vagy alkalmat, hogy megismerkedjen a módszertannal, és úgy válassza ki magának a megfelelőt, a jelenleg meglévő tudásához. Habár gondolom megtörtént a döntés azóta, remélem sikerrel is jártál! (:

2017. jún. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
ma 18:26-os vagyok. Engem nem kell meggyőznöd, mert én soha nem jártam erre a tanfolyamra és nem is akarok, viszont a Krio Intézet minden negatív duma ellenére jelentős piaci tényező. Én az Orvos Akarok Lenniről és úgy általában a Catalisysről a business and marketing előadásokon hallottam pesten és engem meglehetősen lenyűgözött, hogy adó-optimalizálási trükkökkel minimális tőkéből létrehoztak pár hónap alatt egy olyan vállalkozást, amelynek akkor több mint egy tucat bejelentett alkalmazottja volt. A mostani helyzetet nem tudom és módszertant sem ismerem. Adócsalásról én nem tudok.
2017. jún. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!