Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Amerikanisztika MA diplomával...

Amerikanisztika MA diplomával milyen munkakörökben lehet elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be a második évemet amerikanisztika alapszakos hallgatóként. Azon gondolkodom, hogy elvégzem az MA-t, mert a tantervben leginkább olyan órák vannak, amik engem érdekelnek (kultúra, társadalom stb). Leginkább olyanoktól várnék választ, akiknek szintén ilyen területen szerzett diplomájuk van, örülnék, ha tudnám, milyen munkám lehet vele, hol, stb. De bármilyen válasznak örülök. :) A "mekiben dolgozhatsz" típusúaktól viszont kíméljetek meg. Köszönöm.

2016. júl. 12. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Oda, ahová felvesznek. Ilyen egyszerű. Aligha fog bárki azért felvenni, mert ilyen diplomád van. Tudsz angolul, van diplomád, ennyit néznek.
2016. júl. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az angol mellett van màs nyelved is esetleg? azzal màr erösen jó lehetsz tolmàcsnak. èn romanisztikàn voltam mesterkèpzèsen mondjuk a tolmàcs ès fordìtora mentem. de utazàsi irodàknàl jó lehetösèget kaphatsz pl.
2016. júl. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!