Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt másik nyomi, aki nem...

Van itt másik nyomi, aki nem érte el a minimum ponthatárt a szakon ahova menni akart?

Figyelt kérdés

435 kellett volna minimum pszichóra, és 429 lett:( Olyan szomorú vagyok. Emeltezhetek újra töriből.

Más esetleg? Mi a tervetek akkor idénre?


2016. júl. 15. 02:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Hülye vagy, nem nyomi. Tessék sajnálni magad pár napig, aztán kőnnyebb lesz józanul gondolkodni.

Na. Fel a fejjel.

2016. júl. 15. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj most ősszel újraemeltezni
2016. júl. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jesszus, a könnyebb véletlenül lett ő-s, bcs.
2016. júl. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 435 nem kevés pont. Sokszor van úgy, hogy a dolgok nem úgy sikerülnek, ahogy szeretnénk. Ha pszichológiára készülsz, akkor biztosan sejted, hogy saját magad szidalmazása nem a megfelelő motiváció, hogy javíts a jövőben az eredményeiden. Szerintem erre a helyzetre is igaz, hogy "gyaszolja meg" az ember, aztán tovább kell lépni. Előre.
2016. júl. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mekkora tragédia, te jó ég! Most az egyetmisták feléhez hasonlóan halasztanod kell egy évet és aztán felvételizni. Képzeld én mekkora nyomi vagyok, két évet hagytam ki gimi után! Megyek is és levetem magam vhonnan, hát ez skandallum!
2016. júl. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, én sem értem el a 460-at, de valamiért nem érzem magam nyominak emiatt. Majd jövőre.
2016. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem 434 lett, gondolhatod... Együttérzek veled :)

Ha valami csoda nem történik akkor nem leszek pszichológus:(

2016. júl. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó! Akkor nem is baj, ha nem vesznek fel téged, mert ezek szerint annyira te ezt a pszichológus dolgot mégsem akarod, hogy esetleg egy évvel később megpróbáld újra...
2016. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!