Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Balassi Intézet egyetemi...

A Balassi Intézet egyetemi előkészítő képzésén, amely 10 hónapot tart az órák kb hogy vannak felosztva? Naponta 2-3? D. e/d. U?

Figyelt kérdés
Továbbá valaki tudna még mesélni nekem pontosabban az egész folyamatról, mert én csak most pár napja hallottam erről a lehetőségről, és kiváncsi vagyok, hogy hogy működik. Nekem jövőbe lenne esedékes, hogy jelentkezzek.

2016. júl. 15. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Az óraszám attól is függ, hogy milyen tagozatos vagy. Én biosz/kémiás voltam, viszonylag kevés órám volt a magyar/törisekhez képest. 2 éve végeztem, akkor másfél órás volt egy tanóra és általában kettő volt belőle egymás után egy tárgyból. Emlékeim szerint csütörtökön reggel 8-tól délután 3-ig bent voltunk, de a többi napon általában csak délelőtt vagy délután, esetleg egy lyukas órával is-is. Ki lehetett bírni, de azért néha bőven soknak tűnt 3 órán keresztül bioszon ülni kis szünettel. Nekem megérte, nagyon jól sikerültek az emeltek, de ehhez persze tanulni kellett, ugyanakkor mindenre volt időnk emellett is.
2016. júl. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!