Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen felsőoktatási szakra...

Milyen felsőoktatási szakra érdemes menni?

Figyelt kérdés

Jövőre fogok érettségizni és nem tudom, hogy Nemzetközi gazdálkodás vagy Pénzügy és számvitel-re érdemesebb menni?

Melyik szakkal nagyobb az esélyem elhelyezkedni, illetve van-e lehetőség a fentiek közül bármelyikkel kijutni külföldre?


Mindenképpen a Debreceni Egyetemre szeretnék jelentkezni!


17/f


2016. júl. 18. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
bármelyikkel. nyelvtudással senki nem tarthat vissza, akkor sem ha csak szakmunkás van a kezedben. a Debrecen Egyetem viszont sajnos nem az élen jár a gazdaságtudomány hazai képzésében, pénzügyet választanám egy magabiztos angol tudással mellé. A nemzetközi inkább budapesti egyetemeken.
2016. júl. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
Informatika
2016. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Debrecen közelében lakom, így ez lenne a legoptimálisabb, viszont én kollégiumban nem szeretnék "lakni". Nem bírnám sokáig elviselni :(


Kedves második!

Jelenleg informatikát tanulok egy debreceni szakközépiskolában, és azt kell mondanom, hogy bármi màst csak ezt ne! Nagyon megutáltam az egész ágazatot.

A gyakorlati óràk kevesek, a tanárok meg konkrétan lesz@arják az egészet...

2016. júl. 18. 14:31
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
A PSZ kicsit jobb, de ha beszélsz két idegennyelven (vagy az egyetemen alatt hajlandó vagy megtanulni), akkor az NG is jó választás.
2016. júl. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
15%
Gépészet
2016. júl. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!