Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matek érettségin inkább...

Matek érettségin inkább könnyű vagy nehéz megbukni?

Figyelt kérdés
Soha nem értettem a matekot de mindig hoztam a hármas szintet, de attól félek hogy érettségin nem lesz így..

2016. júl. 22. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehéz megbukni, 100-ból 25 pont kell, úgy hogy az első 30 pontos részt túlzással egy általános iskolás elvégzi. De ha csak 12/100 sikerül még mehetsz szóbelizni is hogy javíts. Van akinek azért sikerül megbukni, de azt tényleg úgy rúgják végig 12 évig (és még az ilyenek közt is van aki átmegy érettségin).
2016. júl. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy aki megbukik, az hogy jut el egyáltalán az érettségiig? Ha nincs papírod róla hogy beteg vagy, legfeljebb direkt lehet elrontani annyira.
2016. júl. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szinte lehetetlen. Persze akkor ha nincsen valami defekted, vagy egyszerűen kőbuta vagy. Már bocsánat a kifejezésért. Az első rész nagyon könnyű, 1-2 pontos feladatok vannak, egyszerű megoldással. Ott illik összeszedni a pontok nagy részét. A másodikban meg csak összetudsz kaparni pár pontot a kettesért. De egyébként a hármas is simán teljesíthető. Nem kell félned.
2016. júl. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Lehetetlen megbukni. Aki megtud bukni az nem csak a matekhoz hülye hanem az élethez is. 25pont pusztán egy alap logikával összeszedhető.
2016. júl. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%-ot roppant könnyű megszerezni. Hogyha a hármast tudod tartani, akkor nem kell félned. Javaslom, hogy nézd meg a korábbi feladatsorokat: [link]
2016. júl. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!